پروژه من

شرایط و ضوابط

ضمن تشکر از شما کاربر محترم جهت انتخاب پروژه من برای خرید محصولات موردنظر خود، توجه شما را به مجموعه قوانین خریداران جلب می نماییم:

* سوالات پیش از خرید را حتما در دیدگاه های همان محصول مطرح کنید.
* درخواست های پشتیبانی برای محصول خریداری شده صرفا می باید توسط سیستم تیکت پروژه من به ثبت برسد.
* بررسی دیدگاه های هر محصول، چگونگی پاسخگویی فروشنده به دیدگاه کاربران و زمان ارسال پاسخ ها می تواند معیار خوبی برای سنجش پشتیبانی سایت پروژه من از محصول باشد.
* تبصره ۳-۱: ذکر این نکته ضروریست که پروژه من نیز ملزم به پشتیبانی ۲۴ ساعته یا شخصی سازی محصول برای خریداران نیستند و صرفا پشتیبانی شامل مواردی است که محصول به فروش رفته دارای مشکل باشد.
* پشتیبانی محصولات خریداری شده صرفا توسط پروژه من انجام خواهد شد و پروژه من هیچگونه مسولیتی در قبال ارائه پشتیبانی برای محصولات خریداری شده از سایت های دیگر را ندارد.
* پیش از خرید حتما به کیفیت محصول، نظر سایر خریداران، دیدگاه های ارسالی کاربران، امتیاز کاربران، توضیحات محصول و … دقت فرمایید.
* امکان بازگشت وجه محصولات خریداری شده یا شارژ های انجام شده در کیف پول به هیچ وجه وجود ندارد. پیش از اجرای هرگونه عملیات مالی تصمیم بگیرید.
* محصول معیوب و همچنین محصولی که دارای مشکل باشد پس از تایید کارشناسان پروژه من و عدم رفع مشکل توسط فروشنده، از پروژه من حذف * خواهد شد.
* با نظر بر اینکه سایت پروژه من دعوت به همکاری شما را می پذیرد به این نکته توجه کنید به هیچ وجه سایت پروژه من در موارد غیر قانونی از جمله تدوین، توزیع، ویرایش و… مقالات یا پایان نامه فعالیت نمی کند و درخواست های مبنی بر تهیه مقالات یا پایان نامه را نمی پذیرد
* تبصره ۷-۱: بازگشت وجه به حساب کاربران (کاربرانی که صرفا محصول معیوب را خریداری کرده و نسخه سالم برای محصول در اختیار ایشان قرار نگرفته است) فقط به صورت شارژ کیف پول انجام شده و کاربر می تواند محصول دیگری را از پروژه من خریداری کند.

* تبصره ۸-۱: توجه داشته باشید خرید اشتراک ویژه شامل تمامی محصولات (پروژه های افتر افکت، پریمیر، فایل های تری دی، قالب پاورپوینت، اتوکد ساختمانی و…) سایت به غیر از نقشه شهرها و داده های آماری می شود.
* هرگونه تبلیغ محصول دیگر و بحث در مورد مارکت های دیگر و توهین به افراد دیگر در دیدگاه و تیکت پشتیبانی بلافاصله و بدون اخطار قبلی موجب مسدود شدن اکانت کاربری خواهد شد و موجودی حساب کاربر خاطی نیز بلوکه شده و حق هرگونه شکایت توسط کاربر سلب می شود.
* فعالیت سایت باتوجه با قوانین کشور عزیزمان می باشد و در این راستا در محتوای مقالات تمامی منابع ذکر می گردد و محصولات توسط تیم پروژه من تهیه می شود و هیچگونه کپی برداری را جایز نمی داند.
* پروژه من هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیت های دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی نهایت تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد خواهیم کرد. بروزه من تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت می‌تواند ناشى از این عوامل باشد نمی پذیرد.
* پروژه من در قبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی خریدار مسئول بوده و فقط در صورت دریافت حکم قضائی اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد.
* خدمات پروژه من به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آن ها نمی گردد. ضمنا هیچگونه ضمانتی مانند مطابق نیاز خریدار بودن، بی عیب بودن و … ارائه نمی شود. همه ضمانت های کتبی و شفاهی در مورد سرویس های پروژه من که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار بوده و پروژه من هیچگونه خسارتی بابت عملکرد محصولات ارائه شده به هر نحو نمی پردازد. پروژه من تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن اطلاعات دانلودی شما) نخواهد بود.
* سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به خریدار برای هریک از انواع خدمات و محصولات، حداکثر معادل هزینه پرداختی آن محصول توسط خریدار بوده و پروژه من هیچگونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت.

تغییرات توافقنامه: توافقنامه استفاده از خدمات پروژه من تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین مجامع ناظر بر خدمات قابل ارائه پروژه من و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، پروژه من حق تغییرات آتی در توافقنامه را بر خود محفوظ می داند و نسخه توافقنامه بروز شده را از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت پروژه من در دسترس عموم قرار خواهد داد. ضمنا پروژه من مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و خریدار می بایست موارد را عندالزوم با مراجعه به وب سایت پروژه من کنترل نماید.